- ANT016008LCD2442MA1
- 现有数量
- 429
- 产品描述
- CHIP ANTENNA, 2.442GHZ, IEEE802.11, 0603
产品详情
- Antenna Case Size :
- 1.6mm x 0.8mm x 0.4mm
- Center Frequency :
- 2.442GHz