- ANT016008LCS2442MA1
- 产品描述
- CHIP ANTENNA, 2.4GHZ, ISM, 50 OHM, 0603
产品详情
- Antenna Case Size :
- 1.6mm x 0.8mm x 0.4mm
- Center Frequency :
- 2.442GHz