- ANT016008LCD1575MA1
- 现有数量
- 制造商
- TDK
- 产品类别
- 天线 - 单频带芯片
- 产品描述
- CHIP ANTENNA, 1.57/2.4GHZ, GPS/ISM, 0603
产品详情
- Antenna Case Size :
- 1.6mm x 0.8mm x 0.4mm
- Center Frequency :
- 1.575GHz