- 6000-101K-RC
- 现有数量
- 0
- 制造商
- BOURNS JW MILLER
- 产品类别
- 电感器
- 产品描述
- RF Choke, Radial Lead, 6000 Series, 100 µH, 1.4 A, 0.28 ohm, ± 10%, 3.7 MHz