- 6000-102K-RC
- 现有数量
- 211
- 制造商
- BOURNS JW MILLER
- 产品类别
- 电感器
- 产品描述
- RF Choke, Radial Lead, 6000 Series, 1 mH, 510 mA, 2.9 ohm, ± 10%, 1.3 MHz