- MSP-300-100-P-3-N-1
- 现有数量
- 0
- 产品类别
- 传感器
- 产品描述
- Pressure Sensor, Solid Configuration, -20 to 85°C, 100 psi, Voltage, Gauge, 5 VDC, NPT, 10 mA
产品详情
- Operating Pressure Max :
- 100psi