- MSP-300-250-P-5-N-1
- 现有数量
- 0
- 产品类别
- 传感器
- 产品描述
- Pressure Sensor, Solid Configuration, -20 to 85°C, 250 psi, Current, Gauge, 30 VDC, NPT, 10 mA