- THS5010KJ
- 现有数量
- 0
- 产品类别
- 电阻器 - 固定值
- 产品描述
- Resistor, Axial Leaded, 10 kohm, THS Series, 50 W, Wirewound, 1.25 kV, ± 5%
产品详情
- Power Rating :
- 50W
- Product Range :
- THS Series
- Resistance :
- 10kohm
- Resistor Case Style :
- Resistor Element Type :
- Wirewound
- Voltage Rating :
- 1.25kV