- THS50100RJ
- 现有数量
- 73
- 产品类别
- 电阻器 - 固定值
- 产品描述
- Through Hole Wirewound Resistor, THS Series, 100 ohm, 50 W, - 5%, 1.25 kV, Axial Leaded
产品详情
- Power Rating :
- 50W
- Product Range :
- THS Series
- Resistance :
- 100ohm
- Resistor Case Style :
- Resistor Element Type :
- Wirewound
- Voltage Rating :
- 1.25kV