- VC120603D100DP
- 现有数量
- 制造商
- AVX
- 产品类别
- TVS - 瞬态电压抑制器
- 产品描述
- TVS Varistor, 2.3 V, 3.3 V, TransGuard Series, 12 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
产品详情
- Clamping Voltage Vc Max :
- 12V