- B72205S0140K101
- 现有数量
- 7
- 制造商
- EPCOS
- 产品类别
- TVS - 瞬态电压抑制器
- 产品描述
- TVS Varistor, 14 V, 18 V, StandarD Series, 43 V, Disc 5mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
产品详情
- Clamping Voltage Vc Max :
- 43V