- DX0505/GN/24
- 现有数量
- 0
- 制造商
- BULGIN
- 产品类别
- 面板安装指示灯,基座和透镜
- 产品描述
- LED Panel Mount Indicator, Vandal Resistant, Green, 24 VDC, 12.1 mm, 25 mA, 100 mcd, IP67
产品详情
- Forward Current If :
- 25mA
- LED Color :
- Green
- Mounting Hole Dia :
- 12.1mm
- Operating Voltage :
- 24VDC