- CNX714C500120W
- 现有数量
- 5
- 产品类别
- 面板安装指示灯,基座和透镜
- 产品描述
- LED Panel Mount Indicator, Green, 120 VAC, 14 mm, 8 mA, 924 mcd, IP67
产品详情
- Forward Current If :
- 8mA
- LED Color :
- Green
- Mounting Hole Dia :
- 14mm
- Operating Voltage :
- 120VAC