- Q8F3BXXG24E
- 现有数量
- 18
- 制造商
- APEM
- 产品类别
- 面板安装指示灯,基座和透镜
- 产品描述
- LED Panel Mount Indicator, Green, 24 VDC, 8 mm, 20 mA, 6 mcd, IP67
产品详情
- Forward Current If :
- 20mA
- LED Color :
- Green
- Mounting Hole Dia :
- 8mm
- Operating Voltage :
- 24VDC