- LM3501TL-16/NOPB
- 现有数量
- 0
- 产品类别
- LED驱动器IC
- 产品描述
- White LED Driver, Boost (Step Up), 2.7-7V input, 1 MHz switch-freq., 16V/70 mA out, DSBGA-8
产品详情
- Device Topology :
- Boost (Step Up)
- Input Voltage Max :
- 7V
- Input Voltage Min :
- 2.7V