- TSL250-080-2
- 现有数量
- 0
- 产品类别
- 热敏电阻
- 产品描述
- PPTC Resettable Fuse, SMD, PolySwitch TSL250 Series, 80 mA, 240 mA, 80 VDC, -40 °C
产品详情
- Holding Current :
- 80mA
- Product Range :
- PolySwitch TSL250 Series
- Thermistor Mounting :
- SMD
- Tripping Current :
- 240mA