- 74-5FC1.25A-B
- 现有数量
- 28
- 制造商
- NTE ELECTRONICS
- 产品类别
- 更多电路保护
- 产品描述
- FUSE-MINIATURE 5 X 20MM CERAMIC 1.25A 250V FAST ACTING 5/PKG BLISTER