- SP12-01WTG-C-HV
- 现有数量
- 制造商
- LITTELFUSE
- 产品类别
- ESD保护器件
- 产品描述
- DIODE, ESD PROTECTION, 12V, FLIPCHIP
产品详情
- Automotive Qualification Standard :
- Clamping Voltage Vc Max :
- 19V
- Diode Case Style :
- FlipChip
- No. of Pins :
- 2Pins