- FSA2257L10X
- 现有数量
- 0
- 制造商
- ON SEMICONDUCTOR
- 产品类别
- 开关,多路复用器和多路分解器
- 产品描述
- Analog Switch, Dual Channel, SPDT, 2 Channels, 1.15 ohm, 1.65V to 5.5V, MicroPak, 10 Pins
产品详情
- No. of Channels :
- 2Channels
- On State Resistance Max :
- 1.15ohm
- Supply Voltage Range :
- 1.65V to 5.5V