- AEAT-6600-T16
- 现有数量
- 296
- 制造商
- BROADCOM LIMITED
- 产品类别
- 特殊功能
- 产品描述
- ENCODER, MAGNETIC, IC, 16-BIT PROGRAM
产品详情
- Automotive Qualification Standard :
- IC Function :
- Encoder
- IC Package Type :
- TSSOP
- No. of Pins :
- 16Pins
- Operating Temperature Max :
- 125°C
- Operating Temperature Min :
- -40°C
- Packaging :
- Each
- Product Range :
- RoHS Phthalates Compliant :
- To Be Advised
- Supply Voltage Max :
- 5.5V
- Supply Voltage Min :
- 4.5V