- MIC2005-0.5YM6-TR
- 现有数量
- 制造商
- MICROCHIP
- 产品类别
- 电源管理IC - PMIC
- 产品描述
- Power Distribution Switch, Current Limit, Active High, 1 Output, 0.07 ohm On, 5.5 V, 0.5 A, SOT-23-6