- AD7224LRZ-18
- 现有数量
- 0
- 制造商
- ANALOG DEVICES
- 产品类别
- 数据和信号转换
- 产品描述
- Digital to Analog Converter, 8 bit, 143 kSPS, 11.4V to 16.5V, SOIC, 18 Pins