- AD704JRZ-16
- 现有数量
- 4
- 制造商
- ANALOG DEVICES
- 产品类别
- 放大器和比较器
- 产品描述
- Operational Amplifier, Quad, 4 Amplifier, 800 kHz, 0.15 V/µs, ± 2V to ± 18V, SOIC, 16 Pins
产品详情
- Bandwidth :
- 800kHz
- No. of Amplifiers :
- 4 Amplifier
- Slew Rate :
- 0.15V/µs
- Supply Voltage Range :
- ± 2V to ± 18V