- LB3218T101K
- 现有数量
- 0
- 制造商
- TAIYO YUDEN
- 产品类别
- 电感器
- 产品描述
- Surface Mount High Frequency Inductor, LB Series, 100 µH, 140 mA, 1207, Wirewound, 2.4 ohm