- NCS12D1215C
- 现有数量
- 0
- 产品类别
- 电源
- 产品描述
- Isolated Board Mount DC/DC Converter, 4:1 Input, 2 Output, 12 W, 15 V, 400 mA, -15 V, 400 mA