- DPP960-24-3
- 现有数量
- 17
- 制造商
- TDK-LAMBDA
- 产品类别
- 电源
- 产品描述
- AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU), Active PFC, 1 Output, 960 W, 24 VDC, 40 A
产品详情
- Capacity (VA / W) :
- Input Voltage AC Max :
- 575VAC