- RF800BA14-004
- 现有数量
- 25
- 产品类别
- 电阻器 - 固定值
- 产品描述
- Resistor, Thick Film, Flanged, 100 ohm, RF Series, 800 W, ± 5%, ± 100ppm/°C
产品详情
- Power Rating :
- 800W
- Product Range :
- RF Series
- Resistance :
- 100ohm