- 102S43W103MV4E
- 现有数量
- 0
- 产品类别
- 电容器
- 产品描述
- Multilayer Ceramic Capacitor, 0.01 F, 20%, X7R, 1 kV, 1812 [4532 Metric]
产品详情
- Capacitance :
- 10000pF
- Capacitance Tolerance :
- ± 20%
- Product Range :
- Voltage Rating :
- 1kV