- SEK010M200ST
- 现有数量
- 制造商
- CORNELL DUBILIER
- 产品类别
- 电容器
- 产品描述
- Electrolytic Capacitor, 1 µF, 200 V, SEK Series, ± 20%, Radial Leaded, 6.3 mm
产品详情
- Capacitance :
- 1µF
- Capacitance Tolerance :
- ± 20%
- Product Range :
- Voltage Rating :
- 200V