- L-7104GD-12V
- 现有数量
- 0
- 制造商
- KINGBRIGHT
- 产品类别
- LED产品
- 产品描述
- LED, Low Power, Green, Through Hole, T-1 (3mm), 8.5 mA, 12 V, 568 nm
产品详情
- Bulb Size :
- T-1 (3mm)
- Forward Current If :
- 8.5mA